На серії фото були розкриті зовнішні зміни iPhone 7S Plus

Багато джерел впевнені, що цієї осені Apple представить одразу три моделі iPhone. Про одну з них, iPhone 8 або ж X Edition, відомо вже багато, а ось дві інші довгий час залишалися в тіні. Йдеться про базові S-ки, iPhone 7S і 7S Plus, які, судячи з усього, будуть відрізнятися від актуальних «сімок» не тільки начинкою.

Недавно в Мережу потрапили знімки, які говорять про те, що моделі 7S і 7S Plus, в дусі сучасних трендів, отримають скляні задні панелі. Рамка при цьому буде хромованою, у всякому разі, в сірому кольорі.

Звичайно, інсайд викликає сумніви, а фото цілком можуть виявитися фейком, однак з огляду на моду на скляно-металеві корпуси, виключати можливість виходу новинок в такому дизайні вже точно не можна. Що ж стосується внутрішніх змін, тут поки даних вкрай мало. Періодично згадуються лише більш ємкі акумулятори та нові процесори.

Нагадаємо, що всю увагу на презентації буде приділено так званому ювілейному смартфону Apple, десятому за рахунком, який можуть назвати iPhone 8 або ж iPhone X Edition. Він отримає практично безрамковий екран і буде коштувати значно більше базових моделей.