Google Pixel 2 в різних кольорових рішеннях на якісних рендера

Нашим зарубіжним колегам з phoneArena неабияк набридли фото і рендери Pixel 2 в поганій якості, тому вони заручилися підтримкою дизайнера і візуалізували флагман на основі CAD-креслень і різних чуток з просторів Мережі. Вийшло досить наочно.

Смартфон показали в різних кольорах, в тому числі і новому червоному, з чорною і білою фронтальною панеллю на вибір. Всі версії виглядають цікаво і стильно. Нехай смартфон і не відноситься до числа новітніх безрамкових, проте, він цілком може сподобатися любителям класичних пристроїв.

Показали автори зображень і торці смартфона, на яких не знайшлося місця для стандартного аудіопорту – чутки про це раніше з’являлися. Немає на нижній межі і звичної решітки, оскільки тепер у смартфона фронтальні стереодинаміки.

Також нагадаємо, що Google Pixel 2 може отримати Edge Sense, тобто чутливі до здавлення торці. З огляду на інформацію про розробку даного смартфона компанією HTC, подібні інсайди здаються цілком правдивими.

В черговий раз нагадаємо, що дата анонса смартфона ще не визначена. Про майбутній запуск Google оголосить за півтора-два тижні. Поки залишається лише чекати правдоподібних витоків і нових чуток.

Джерело інформації: phonearena