Google Assistant приходить в пилососи та пральні машини

Сьогодні компанія Google повідомила в своєму блозі про партнерство з новими виробниками побутової техніки. Першим великим стане LG.

В рамках IFA-міжнародної виставки побутової електроніки-компанія з Маунтін-В’ю розповіла про нові інтеграції голосового помічника Google Assistant в побутову електроніку. Першим великим партнером стане південнокорейська LG. Користувачі отримають можливість управляти пилососами, пральними машинами, сушарками, колонками і навіть холодильниками. Серед інших партнерів Google виробники мережевого устаткування TP-Link, метеостанцій Netatmo і систем розумного будинку Wemo.

До цього Assistant підтримував термостати Nest і дозволяв управляти лампами Philips Hue. Розширення лінійки пристроїв, сумісних з екосистемою Google, є сильним ударом по Apple HomeKit, який поки не може похвалитися розмаїттям. Так про анонс говорить старший керівник команди Google Assistant Ебі Тані:

З самого початку ми хотіли, щоб ви могли управляти будь-яким пристроєм в будинку, використовуючи Google Assistant на iPhone, Android або Google Home. На цьому тижні Assistant стане доступний ще на більшій кількості пристроїв.

Google пообіцяла, що і сам асистент буде вбудований в розумні колонки Zolo Mojo від Anker, TicHome Mini виробництва Mobvoi і Panasonic GA10. А ось коли з’явиться підтримка нашої мови все ще невідомо.

Джерело інформації: theverge