Windows 10 Fall Creators Update ще більше поглибить інтеграцію зі смартфонами на Android

Вже у вересні цього року відбудеться реліз чергового великого оновлення Windows 10 — Fall Creators Update. Воно включатиме новий інтерфейс Fluent Design System, швидкий доступ до останніх використаним файлів та посилань, розширену інтеграцію зі смартфонами, загальний буфер обміну для різних пристроїв і багато іншого. У новій інсайдерській збірці Windows 10 під номером 16251 користувачі виявили нову функцію «Телефон». Поки вона працює тільки зі смартфонами на Android, дозволяючи встановити з’єднання з комп’ютером.

Знайти функцію «Телефон» можна в налаштуваннях системи. Відкривши її, можна встановити зв’язок між комп’ютером на Windows 10 і смартфоном на Android.

Поки користувачам пропонується не так багато можливостей. Після синхронізації Ви зможете відправляти посилання на сайти зі смартфона на свій комп’ютер. Для цього в браузері на смартфоні потрібно буде натиснути кнопку «Поділитися …» і вибрати пункт «Continue on PC». Далі можна відразу ж відкрити це посилання на комп’ютері або ж вибрати його пізніше з центру повідомлень.

В майбутньому аналогічна функція буде доступна і для власників iPhone.

Відзначимо, що компанія Google вже давно реалізувала подібну функцію в браузері Chrome. Якщо увійти на різних пристроях під одним профілем, то на будь-якому з них можна переглядати відкриті сайти на інших девайсах. Можливо, що Microsoft піде ще далі, надавши користувачам більше можливостей по синхронізації мобільних пристроїв з настільними комп’ютерами.

Джерело інформації: windowscentral