Відеодемонстрація другого екрану Meizu Pro 7 потрапила в Мережу

У Мережу потрапив невеликий відеоролик, на якому в дії демонструється інтерфейс другого дисплея Meizu Pro 7. Раніше вже з’являлися фотографії самого екрану, проте, спеціальна оболонка на них якщо і фігурувала, то знімки викликали великі сумніви щодо їх правдивості.

У новому ролику видно, що інтерфейс другого екрану Meizu Pro 7 дуже нагадує такий на сучасних розумних годинниках. Панельки-віджети з симпатичними мінімалістичними анімованими іконками дають дані про час, погоду, пройдену відстань і так далі. Перегортаються вони свайпом, нові віджети можна додавати зі спеціального меню, що викликається довгим натисканням на дисплей. Управління оболонкою для другого дисплея Meizu Pro 7 здається звичайним і зрозумілим, хоча корисність її поки все одно викликає деякі сумніви.

Крім відео в Мережі сьогодні опинилася частина офіційного рендеру флагмана, на якому демонструється базовий віджет з часом і погодою. Також витекла промо-фотографія нижньої частини Pro 7, що досить ефектно виглядає.

Презентація нового флагмана намічена на 26 липня, до цього дня в Мережі може з’явитися ще більше знімків і роликів з ним. Серед фішок Meizu Pro 7 буде не тільки другий дисплей, але і процесор MediaTek Helio X30.