В останній бета-версії Android 8.0 з’явився натяк на несподівану назву нової ОС

В ніч з 24 на 25 липня компанія Google випустила четверту і останню бета-версію Android 8.0. Попереду — реліз стабільної версії, яка повинна вийти до кінця серпня. Всі ключові функції Android 8.0 вже були реалізовані в попередніх збірках, проте четверта бета також не залишилася без змін. Однією з найголовніших стала поява традиційної «пасхалки», яку багато хто прийняв за натяк на вельми несподівану назву нової версії Android.

В Android Marshmallow користувачі грали в аналог знаменитої Flappy Bird. В Android Nougat компанія Google запропонувала всім колекціонувати котиків. «Пасхалкою» Android 8.0 став восьминіг. Якщо натиснути кілька разів на версію Android в налаштуваннях, запускається міні-гра з восьминогом, якого можна переміщати по екрану. Як відомо, у восьминога вісім щупалець, що збігається з порядковим номером нової версії Android. Крім цього, в англійській мові восьминіг — це Octopus, що деякі експерти прийняли за фінальну назву Android 8.0. Правда, інші все ж схиляються до того, що Google залишиться вірною своїй любові до солодощів і назве нову версію Android в честь печива Oreo.

Крім «пасхалки» в четвертій бета-версії Android 8.0 знайшли кілька інших змін. Наприклад, колір ярликів повідомлень на іконах тепер адаптується до кожного окремого додатка.

У третій беті в центрі повідомлень постійно відображалися елементи управління плеєром, на зразок Google Play Music або Spotify. У новій версії ця помилка була виправлена.

Рядок стану змістився трохи нижче, а шрифт відсотка заряду акумулятора тепер краще читається.

Віджет годинника на заблокованому екрані став трохи компактнішим, а параметри дати більше не оформлені прописними буквами.

В Android 8.0 компанія Google додала захист від шкідливих програм, що використовують функцію накладення поверх всіх вікон. У четвертій бета-версії з’явилася можливість приховати попереджувальні повідомлення для додатків на зразок Facebook Messenger і інших.

Вимкнути сповіщення про накладення програми поверх інших вікон можна в налаштуваннях конкретної програми.

Це тільки деякі зміни, які були виявлені в четвертій беті Android 8.0 відразу ж після релізу. Не виключено, що до релізу ОС компанія підготує ще кілька сюрпризів, включаючи і офіційну назву Android 8.0.

Джерело інформації: 9to5google.com