В Мережі з’явилося перше правдоподібне зображення флагманського смартфона Google Pixel XL 2017

В Інтернеті з’явилося перше правдоподібне зображення нового флагманського смартфона Google, вихід якого запланований до кінця року. Зовнішність Pixel XL 2-го покоління розкрив ресурс Android Police, посилаючись на “інформацію від джерел, що вважаються надзвичайно надійними”.

Як очікується, в цьому році Google випустить два “піксельфона”: модель під робочим ім’ям Walleye, яка буде володіти 4,97-дюймовим екраном і дизайном, “практично ідентичним” торішньому пристрою, і фаблет під кодовою назвою Taimen з 5,99-дюймовим OLED-дисплеєм від LG. Ресурс опублікував фотографію Taimen; відомостей щодо Walleye поки що немає.

Як видно на знімку, задня кришка XL-версії “піксельфона” буде володіти клиноподібною формою, звужуючись від верху до низу, кути стануть трохи гострішими, а сканер відбитків пальців розміститься на задній кришці, на цей раз – під скляним “вікном”. Антенна смуга в нижній частині корпусу зникла.

Головна особливість Taimen – 6-дюймовий AMOLED-дисплей виробництва LG зі співвідношенням сторін 2 до 1, дуже вузькі рамки і закруглені кути. Над ним розташується досить широка решітка динаміків. За даними Android Police, корпус апарата буде реагувати на стиснення в руках — майже як U11 від HTC. Чутливі бічні грані, наприклад, дозволять взаємодіяти з “розумним” помічником Google Assistant різними способами. Виробляти новинку також буде корейська фірма.

Джерело інформації: androidpolice