В iOS з’явилася можливість встановлювати твіки без джейлбрейка

На початку цього місяця один з творців неофіційного магазину iOS-додатків Cydia заявив, що час джейлбрейка пройшов. Ця новина вкрай засмутила багатьох користувачів, так як вони використовували джейлбрейк не стільки для безкоштовного встановлення платних додатків, скільки для кастомізації і розширених можливостей налаштування системи. Виявляється, що для встановлення твіків, емуляторів та інших додатків, заборонених в App Store, більше не потрібен джейлбрейк. За допомогою нової програми користувачі можуть без особливих проблем встановити бажані програми на пристрої з iOS 10 та iOS 11.

Програма, про яку йде мова, називається Cyrus Installer. Вона являє собою магазин додатків на зразок Cydia. З його допомогою на ґаджет з iOS 10 або iOS 11 можна встановити різні емулятори, такі як GBA4iOS і PPSSPP, твіки, програми для перегляду відео та прослуховування музики, модифіковані додатки соціальних мереж на зразок Snapchat ++ і Spotify ++ та інше. Всі додатки розділені за відповідними категоріями.

Встановити Cyrus Installer на iOS-пристрій вкрай просто. На офіційному сайті проекту необхідно натиснути на кнопку «Install Cyrus» або ж перейти в самий низ сторінки і просканувати QR-код. Після цього буде потрібно зареєструватися в сервісі і встановити відповідний профіль. Якщо все зроблено правильно − на робочому столі з’явиться ікона додатка Cyrus Installer, з якого вже можна буде встановлювати різні програми.

Ми ж нагадуємо, що подібні дії ви робите на свій страх і ризик. Додатки в Cyrus Installer не проходять такої модерації, як в офіційному App Store, тому Ви можете стати жертвою шахраїв.