Розробники Xiaomi готові представити нову функцію в фірмовій програмній оболонці MIUI 9

У мобільних пристроях від Samsung і деяких інших виробників вже давно реалізована функція поділу екрана для роботи з декількома додатками одночасно. В Android Nougat підтримка цієї функції з’явилася на рівні системи, і ті, хто отримав оновлення, вже давно нею користуються. А ось в фірмовій програмній оболонці MIUI від компанії Xiaomi вона дебютує тільки в MIUI 9, реліз якої відбудеться в найближчі тижні.

Компанія Xiaomi вирішила пояснити, чому режим багатовіконності з’явиться в MIUI тільки зараз. За словами розробників, їм потрібно багато часу на обговорення цієї функції і того, як вона вплине на використання системи. Також вони були зайняті питанням того, як реалізувати її на пристроях Xiaomi, що працюють на різних версіях Android. Крім того, їм довелося переробити меню багатозадачності для впровадження нової функції.

Зараз розробники MIUI вирішили всі питання і готові представити нову функцію в MIUI 9. Щоб відкрити на екрані відразу два додатки, необхідно буде в меню багатозадачності натиснути на кнопку в верхньому лівому кутку і перетягнути потрібні програми в верхню і нижню частини екрану.

У Xiaomi також відзначають, що зараз режим багатовіконності в MIUI 9 працює тільки зі стандартними додатками.

Джерело інформації: gizmochina