OnePlus 5 отримав високу оцінку рейтингу DxOMark Mobile

Однією з ключових особливостей OnePlus 5 стала його подвійна основна камера, яка в продукції даного китайського бренду була застосована вперше. Як виявилося, інженери компанії не дарма приділили увагу фотографічним можливостям свого дітища: OnePlus 5 отримав досить високу оцінку рейтингу DxOMark Mobile, набравши 87 балів. Таким чином, за якістю зйомки смартфон був поставлений в один ряд з Huawei P10, Moto Z, Samsung Galaxy S6 Edge+ і Sony Xperia XZ.

Найбільш схвальні відгуки камера OnePlus 5 отримала за баланс білого, кольору, деталізацію при хорошому освітленні і швидкий автофокус. У той же час заробити найвищий бал апарату завадили втрати деталей в умовах поганого освітлення, виникнення ореолів на деяких вуличних кадрах і ще кілька недоліків. Докладний огляд англійською мовою з прикладами зроблених пристроєм фотографій доступний на офіційному сайті DxOMark.

Відзначимо, що максимальна оцінка смартфона фахівцями DxOMark становить зараз 90 балів – вона була присуджена HTC U11. Google Pixel зміг набрати 89 очок, Samsung Galaxy S8 досяг результату 88. А ось Apple iPhone 7 виявився оцінений експертами тільки у 86 балів, тобто в рейтингу зайняв позицію нижчу, ніж OnePlus 5.

Джерело інформації: androidcentral