Не всі слабкі комп’ютери зможуть оновитися до останньої актуальної версії Windows 10

Компанія Microsoft підтвердила чутки про припинення підтримки деяких старих комп’ютерів. Раніше на цьому тижні з’явилася інформація, що комп’ютери на Intel Atom Clover Trail через несумісність драйверів не можуть оновитися до Windows 10 Creators Update. Ресурс The Verge звернувся до Microsoft за поясненнями.

Важливо відзначити, що багато комп’ютерів на базі процесорів Intel Atom Clover Trail були випущені за часів Windows 8 і потім отримали безкоштовне оновлення до Windows 10. Але тепер компанія Microsoft припинила їх підтримку і випуск свіжих оновлень.

«Вони вимагають додаткової апаратної підтримки, щоб забезпечити найкращі можливості при оновленні до останньої версії Windows 10 – Windows 10 Creators Update. Однак ці системи більше не підтримуються Intel, і без необхідних драйверів вони можуть бути не в змозі оновитися до Windows 10 Creators Update без потенційного збитку для продуктивності», — пояснив представник Microsoft.

У Microsoft запевняють, що вони пропонують власникам комп’ютерів на базі Intel Clover Trail оновлення до Windows 10 Anniversary Update. Крім цього, компанія продовжить випускати для цих пристроїв патчі безпеки до січня 2023 року.

Джерело інформації: theverge