Майбутній Huawei Mate 10 по-справжньому здивує своїх прихильників

Раніше цього місяця на конференції China Internet Conference 2017 генеральний директор споживчої бізнес-групи Huawei Річард Ю розповів про плани компанії на друге півріччя. Зокрема, він торкнувся теми графічної оболонки EMUI, штучного інтелекту і майбутнього топового процесора Kirin 970. Останній, як очікується, повинен дебютувати до кінця року у флагманському смартпеді Mate 10. Абсолютно несподівано Річард Ю в інтерв’ю з Bloomberg Technology розповів і про самий Mate 10, порівнявши його з майбутнім iPhone.

“У нас буде потужніший продукт, ніж наступний iPhone. Mate 10 отримає набагато кращу автономність, безрамковий дисплей, швидшу зарядку і широкі можливості в області камери, а також багато інших функцій, які допоможуть нам конкурувати з Apple”, – заявив Річард Ю.

Із слів глави Huawei можна виділити і той факт, що Mate 10 дійсно отримає безрамковий дисплей, як і повідомлялося раніше. З чуток, в ньому буде встановлений 6-дюймовий екран від JDI зі співвідношенням сторін 18:9, роздільною здатністю 2160×1080 пікселів і дуже тонкими рамками з усіх боків.

Також Річард Ю повідомив, що компанія більше не планує випускати бюджетні пристрої.

“Ми відмовляємося від дешевих пристроїв, тому що прибуток від них украй низький, і це не приносить нам достатньої вигоди. Пріоритетними ринками для нас зараз є Європа, Китай і Японія, де економіка в нормі, і люди можуть собі дозволити дорогі пристрої”, – розповів Річард Ю.

Джерело: androidcentral.com