Компанія Vertu вирішила закрити виробництво

vertu

Британська компанія Vertu зіткнулася з фінансовими труднощами і вирішила закрити виробництво. Роботи позбудуться 200 чоловік.

Технологічна збірка смартфонів Vertu проводилася в країнах Азії, а в Великобританії перебував кваліфікований персонал, який займався обробкою пристроїв з використанням дорогих матеріалів (натуральної шкіри, дорогоцінних металів, каменів і т.д.) Компанія накопичила борги в розмірі 138 мільйонів фунтів стерлінгів і не змогла розрахуватися з кредиторами і постачальниками.

Vertu була заснована в 1998 році в якості підрозділу Nokia. У 2012 році вона була продана компанії EQT, а в 2015 році перейшла до китайського холдінгу Godin. У березні 2017 року Vertu купив турецький бізнесмен Хакан Узан. Він повинен був заплатити попередньому власнику компанії Гаррі Чену 50 мільйонів фунтів стерлінгів, проте, той досі не отримав гроші. Зараз Чен судиться з Узан, звинувачуючи його в незаконному привласненні акцій Vertu. В кінці червня Vertu зменшила обсяги виробництва смартфонів, а співробітникам компанії стали затримувати зарплату. Крім того, Vertu заборгувала гроші постачальникам компонентів.

Джерело інформації: ft