Для повільного циклу Windows Insider випущена збірка під номером 16232

Для повільного циклу Windows Insider випущена збірка під номером 16232, перша збірка Windows 10 Fall Creators Update для терплячих. Ті учасники програми Windows Insider, які люблять отримувати нові попередні версії Windows 10 раніше за всіх, нехай і з ризиками, користуються Windows 10 Fall Creators Update вже більше двох місяців, а ось ті інсайдери, для яких стабільність важливіша швидкості, дочекалися першу попередню версію наступного великого оновлення операційної системи від Microsoft тільки сьогодні.

Як повідомляється, збірка під номером 16232 підвела свого роду підсумок по циклу збірок з гігантськими списками змін. Серед них можна відзначити появу елемента Fluent Design в інтерфейсі системи, нову екранну клавіатуру, дуже схожу на клавіатуру з Windows 10 Mobile, безліч оновлень для Microsoft Edge і Windows Ink, а також функцію файлів за запитом для хмарного сховища OneDrive. Детально про збірки Windows 10 Fall Creators Update на сторінках нашого ресурсу.

Випуск збірки 16232 в повільному циклі і не найбільший список нововведень у вчорашній збірці 16237 для швидкого циклу знаменують наближення до кінця активної стадії впровадження нових можливостей в Fall Creators Update. Нагадаємо, що реліз цього оновлення має відбутися у вересні, а це значить, що для фіналізації цієї версії Windows 10 і рішення всіх проблем залишається трохи більше двох місяців. Тому такі збірки будуть орієнтовані, в першу чергу, на вирішення проблем і доведення до фінального стану основних нововведень.