В App Store з’явився файловий менеджер для iOS 11

Всього за кілька годин до презентації Apple в рамках конференції WWDC 2017 в App Store з’явився загадковий додаток «Files», повідомляє видання 9TO5Mac.

Опис програми не дає до кінця зрозуміти, для чого він буде застосовуватися в iOS, однак, можна припустити, що Apple готує повноцінний файловий менеджер для своєї мобільної операційної системи — аналог Finder для macOS. Крім цього, програма підтримує тільки 64-бітну архітектуру — ще один натяк на повну відмову від 32-бітних додатків в App Store. Завантажити її поки що не можна.

Схоже, додаток «Files» не буде системним — Apple не дає видаляти такі програми і встановлювати заново їх. У Купертіно явно випустили додаток в App Store навмисно: на скріншотах зображено тільки біле «яблуко» на чорному тлі, адекватного опису немає, і єдине, чим ми володіємо, — іконка у вигляді синьої папки.

Якщо Apple і правда збирається зробити iOS більш відкритою за рахунок файлового менеджера, це буде дуже цікавий крок з боку корпорації. Всі подробиці дізнаємося вже сьогодні о 20:00. Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавішого.

Джерело інформації: 9to5mac.com