Стартувало масове виробництво iPhone 8

Латвійський дизайнер Бенджамін Гескін (Benjamin Geskin), відомий по організації витоків, опублікував через свій аккаунт в Twitter чергові креслення смартфонів iPhone 8 і iPhone 7s Plus. За його словами, це останні, фінальні креслення, оскільки масове виробництво смартфонів вже стартувало.

Також він ще раз підтвердив чутки про те, що в 2017 році нас чекає три нові моделі iPhone. Креслення показують розміри iPhone 8 і iPhone 7s Plus. Отже, розміри iPhone 8 складають 143,4х70,77х7,51 мм, а iPhone 7s Plus – 158,38×78,1 мм, правда товщина не зазначена.

Таким чином, iPhone 7s Plus практично однаковий з торішнім iPhone 7 Plus, збільшившись лише на десяті частки міліметра. iPhone 8 же більший iPhone 7, але компактніший iPhone 7 Plus і це при тому, що у нього очікується дисплей діагоналлю 5,8 дюйма.

Нагадаємо, в 2017 році більшістю аналітиків очікується великий редизайн, оскільки Apple святкуватиме 10 років з виходу першого iPhone. Одним з майбутніх нововведень згадується OLED-дисплей. Подейкують, що iPhone 8 отримає сенсорний екран на всю передню панель, апаратна кнопка Home перетвориться в віртуальну, і фактично, її функції, включаючи розпізнавання відбитків пальців Touch ID, буде виконувати ділянка екрану. Також повідомляють про покращений механізм тактильної віддачі Taptic engine і бездротову зарядку.