Нові MacBook Pro стануть потужнішими завдяки напрацюванням від Intel

Представники топ-менеджменту Intel Computing Group натякнули, що нове покоління MacBook Pro може стати на третину потужнішим за своїх попередників, побудованих на базі процесорів Kaby Lake. Настільки значний приріст продуктивності лептопам забезпечить оновлена ​​лінійка чіпсетів під назвою Coffee Lake від компанії Intel.

За словами Грегорі Брайанта, віце-президента Intel, 30-відсоткове зростання обчислювальної потужності, в порівнянні з процесорами актуального покоління, показали випробування в бенчмарку SYSmark 2014. У конфігурації для Kaby Lake виробник використовував чіпсет i7-7500U з 8 ГБ оперативної пам’яті DDR4-2133, тоді як стосовно Coffee Lake задіяли «камінь» з максимальною тактовою частотою 4 ГГц і аналогічним об’ємом ОЗП DDR4-2400.

Процесори Coffee Lake – це допрацьована серія Kaby Lake, що була анонсована близько двох років тому і представлена минулої зими. Орієнтовні терміни виходу оновлених чіпсетів на ринок – друга половина 2017 року. До цього часу Intel планує завершити необхідні випробування і, ймовірно, встигнути до початку виробництва оновленої лінійки професійних ноутбуків від Apple.

Джерело інформації: macrumors