Нові функції в tvOS 11

Серед новинок ґаджетів та оновленого програмного забезпечення на WWDC 2017 Apple представила і нову версію tvOS, про яку чомусь було сказано не так багато, хоча купертинівці стараються повністю змінити ставлення користувачів до своєї приставки. Однією з головних функцій нової tvOS, на подив, виявилася пов’язана з бездротовими навушниками AirPods можливість.
У tvOS 11 AirPods можуть автоматично підключатися до телевізійної приставки Apple, повідомляє 9to5Mac. Якщо раніше навушники могли це робити тільки з iPhone, iPad, Mac і Apple Watch (спасибі підтримці iCloud і чіпу W1), то тепер список підтримуваних пристроїв поповнила і Apple TV.

Щоб налаштувати Автопідключення, потрібно тільки авторизуватися зі своїм Apple ID на Apple TV, а далі бездротові навушники з’являться в якості нового способу відтворення звуку. Те ж саме стосується випадків, якщо до приставки підключений інший iOS-пристрій або комп’ютер Mac.

Серед нових функцій tvOS Apple також зазначає автоматичну зміну між темною і світлою темою в залежності від часу доби, синхронізацію домашнього екрану між декількома Apple TV, підтримку повідомлень і інші. Поки операційна система доступна тільки зареєстрованим розробникам, але скоро вийде і публічна бета-версія. Реліз фінальної версії намічений на осінь цього року.