Microsoft випустила Windows 10 Insider Preview з безліччю змін

Компанія Microsoft обіцяла великі зміни для Windows 10 в осінньому оновленні Fall Creators Update. Тепер же вона підкріпила свої заяви діями, випустивши прев’ю-версію Windows 10 Insider Preview з номером збірки 16215 для сміливих користувачів-тестерів «Швидкого доступу» (Fast Ring).

Апдейт приносить новий дизайн повідомлень в Центрі Сповіщень (Action Center), поліпшену підтримку рукописного введення і стилусів, покращений голосовий помічник Cortana і браузер Edge, поліпшену підтримку HDR і так далі. Оновлення може виявитися найбільшим за історію програми Insider Preview.

Зміни починаються прямо з меню “Пуск”, яке тепер відрізняється так званим “акриловим” напівпрозорим дизайном і спрощеною зміною розміру, це частина нового дизайну Fluent Design, раніше відомого як Project Neon. Це стосується і Центру Сповіщень з опціями для більш простого налаштування. На панель задач можна прикріплювати сайти з Edge. Браузер Edge також отримав повноекранний режим за допомогою простого натискання F11.

Cortana навчилася краще розпізнавати рукописний ввід. Для останнього взагалі з’явилися нові функції в панелі, перетворюючі каракулі в текст на льоту. Коли користувач піднімає стилус, текст зсувається, так що можна не зрушувати руку при написанні великих обсягів тексту. Також передбачена прокрутка пером і функція пошуку стилуса.

Microsoft покращила введення і в багатьох інших областях, була перероблена сенсорна клавіатура для роботи пристроїв в режимі планшета.

Книги ePub отримали замітки і анотації. У додатках Фото, Groove Music, Кіно і ТБ краще визначаються папки з локальним контентом. І це ще далеко не всі нововведення нової збірки.

Джерело інформації: windows