Майбутні версії Mi Mix від Xiaomi можуть бути доступнішими шанувальникам

Xiaomi Mi Mix став дійсно вражаючим смартфоном 2016 року, але при цьому досить дорогим, на відміну від більшості мобільних пристроїв китайського бренду. Дозволити Mi Mix собі і зараз може далеко не кожен, а сиквел 2017 року, Xiaomi Mi Mix 2, не обіцяє бути менш доступним. Його особливістю стане поліпшена ергономіка, ще менша товщина рамок і оновлена ​​«начинка». Для підвищення популярності лінійки і збільшення доступності смартфона Mi Mix 2 компанія випустить Lite-версію в аналогічному корпусі зі спрощеними характеристиками, які ми можемо бачити в смартфонах Xiaomi Redmi.

«Наскільки спрощеними?» – запитаєте ви. Настільки, що вартість Mi Mix 2 Lite, за твердженням видання The Android Soul, складе всього $ 150. Не виключено навіть, що цей безрамковий смартфон і зовсім увійде в лінійку Redmi, не маючи в назві нічого спільного з 6,4-дюймовим Mi Mix 2.

Оригінальний Mi Mix 2 буде побудований на Snapdragon 835 або навіть Snapdragon 836 від Qualcomm з попередньо встановленою ОС Android 7.1.1 Nougat і оболонкою MIUI. Об’єм оперативної пам’яті, за чутками, варіюється від 4 до 8 ГБ. Співвідношення площі дисплея до передньої панелі має перевищити 91,3%. Що стосується Mi Mix 2 Lite – варто очікувати процесор серії Snapdragon 6xx, 4 ГБ оперативної пам’яті і Full HD-екран не найбільшої діагоналі.

Точна дата анонсу Xiaomi Mi Mix 2 достовірно невідома, але вона припаде на другу половину року. На це натякнув глава компанії на зустрічі з дизайнером Філіпом Старком, відповідальним за розробку зовнішнього вигляду новинки.

Джерело інформації: gizchina