Бенчмарк розкрив технічні особливості смартфона Google Pixel XL другого покоління

У поточному році очікується поява смартфонів Google Pixel другого покоління. Раніше повідомлялося, що світ можуть побачити пристрої з кодовими іменами Walleye, Muskie і Taimen на платформі Qualcomm Snapdragon 835. Тепер бенчмарк GFXBench розкрив досить докладну інформацію про одну з новинок.

Мова йде про смартфон Walleye, який, імовірно, прийде на зміну нинішньому Pixel XL. У тесті GFXBench апарат фігурує під позначенням Google Pixel XL2.

Бенчмарк підтверджує наявність чіпа Snapdragon 835 та графічного прискорювача Adreno 540. Об’єм встановленої оперативної пам’яті 4 Гб, флеш-модуль розрахований на зберігання 128 Гб інформації. Повідомляється про камери з 12- і 8-мегапіксельною матрицями: обидві здатні здійснювати запис відео у форматі 4К.

На особливу увагу заслуговує дисплей. При розмірі 5,6 дюйма діагоналі він володіє роздільною здатністю 2560×1312 пікселів. Цікаво, що таку ж роздільну здатність має екран фаблета Essential Phone від творця операційної системи Android Енді Рубіна (Andy Rubin).

На протестованому апараті застосовувалася операційна система Android 7.1.1 Nougat. Анонс новинки очікується в жовтні теперішнього року.