Apple не може визначитися з розташуванням сканера відбитків пальців на iPhone 8

Чутки про те, що Apple хоче вмонтувати в OLED-дисплей iPhone 8 датчик відбитків пальців з’явилися давно, але, судячи з усього, як це зробити – компанія не вирішила. Відповідно до нового звіту аналітичної компанії Cowen and Company, Apple ще не вибрала, який спосіб для біометричної аутентифікації пристрою буде використовуватися в новому смартфоні.

Повідомляється, що у компанії є три варіанти: створити тонке скляне покриття над зоною датчика, створити невеликий отвір в склі для оптичного або ультразвукового датчика, або використовувати «плівковий» датчик, який вбудований в панель за допомогою ємнісної або інфрачервоної технології.

Той факт, що Apple ще не визначилася з остаточним рішенням, означає, що поставки iPhone 8 можуть затриматися на кілька місяців. Тому замість запуску у вересні разом з iPhone 7s і 7s Plus, ювілейний смартфон може з’явитися в магазинах в жовтні або листопаді. Також аналітики з Cowen and Company повідомляють, що iPhone 7s і 7s Plus отримають бездротову зарядку і будуть виконані в скляному корпусі.

Джерело інформації: gsmarena