10 кращих нововведень в iOS 11, про які не розповіли на WWDC

5 червня компанія Apple представила iOS 11, але далеко не всі нові можливості цього оновлення були озвучені. Деякі з них були лише мимохідь показані на слайдах.

Текстовий набір в Siri

Після оновлення до iOS 11 з Siri можна буде спілкуватися не тільки голосом, а й текстом. Подібна можливість раніше була реалізована в цифрових помічників Google і Microsoft.

Підтримка QR-кодів

В додаток камери буде додана нативна підтримка QR-кодів. Зазвичай такі коди використовуються для шифровки адрес сайтів і посилань на додатки та ігри. QR-коди поширені в країнах Азії, але іноді їх все ж можна зустріти і в нас, і для їх сканування більше не буде потрібна стороння програма.

Режим роботи однією рукою

Стандартна і сторонні клавіатури в iOS 11 отримають підтримку набору тексту однією рукою. У ньому клавіатура зменшується в розмірі і «з’їжджає» до однієї зі сторін екрану. Ця функція буде особливо актуальна на iPhone 7 Plus та 7s Plus, які оснащені 5,5-дюймовими екранами.

Крім того, на WWDC згадувалося, що в картах Apple з’явиться режим масштабування однією рукою, але до кінця не зрозуміло, що це означає.

Запис екрану

В iOS 11 з’явиться вбудована функція запису екрану зі збереженням GIF-анімацій. Щось схоже є у Samsung на деяких смартфонах Galaxy.

Зчитувач NFC

Смартфони зможуть працювати в режимі зчитувача NFC, а значить, стануть сумісні з NFC-тегами, брелоками та іншими подібними ґаджетами.

Скріншоти з анотаціями

Користувачі iOS 11 зможуть зберігати скріншоти, кадрувати їх і додавати на них написи і малюнки.

Новий додаток «Подкасти»

Apple повністю переробила додаток «Подкасти» — в нього вбудований власний магазин, де можна знайти контент на будь-який смак.

Зручне перемикання вкладок в Safari

Для перемикання між вкладками в Safari буде використовуватися функція 3D Touch.

Ще більше 3D Touch

3D Touch знайде також застосування в iMessage для відправки URL-адрес і в веб-пошуку (для отримання визначення виділеного слова).

Статуси квитків в Spotlight

Віджет Spotlight і браузер Safari будуть показувати статуси замовлених авіаквитків. Подібна функція є у Google в Google Assistant.

Це найбільш помітні нововведення, на яких компанія Apple не зупинилася окремо. Будуть й інші, менш значні: поліпшена підтримка мов, відмінних від англійської, вдосконалене управління паролями і живі фотографії в FaceTime.

Джерело інформації: theverge