В Мережу потрапили фотографії прототипу передбачуваного Lumia 960 від Microsoft

Microsoft ще кілька років тому планувала серйозно розвивати Windows-смартфони. Випуск Windows 10 Mobile повинен був стати великим кроком вперед, який привернув би і розробників додатків, і виробників пристроїв, і в підсумку користувачів, але до кінця 2015 року пріоритети змінилися, і стало ясно, що сімейство Lumia x50 виявилося останнім у своєму роді. Проте, Lumia 950 і Lumia 950 XL не повинні були стати останніми флагманськими моделями в історії Lumia: в Microsoft працювали над куди більш цікавим пристроєм під кодовим ім’ям Lumia Northstar.

Цей пристрій можна умовно назвати Lumia 960, так як саме він повинен був стати наступником Lumia 950. Аккаунт @nokiabar в Twitter уже став постійним постачальником інформації про прототипи і скасовані смартфони Lumia. І саме він розмістив сьогодні в Мережі фотографії прототипу Lumia 960.

Пристрій повинен був отримати алюмінієвий корпус з пластиковими вставками для антен в дусі смартфонів від HTC. В якості основного чіпа використовувався Qualcomm Snapdragon 820, найпотужніший чіп початку 2016 року. В якості камери в прототипі використовується модуль PureView на 20 МП з потрійним LED-спалахом. Екран Lumia Northstar має роздільну здатність QHD, як і екран Lumia 950.

Прототип носить виробниче позначення RM-1162. І вже зовсім зрозуміло, що Lumia 960 ніколи не побачить білий світ. А шкода, адже міг вийти чудовий флагман на Windows 10 Mobile від самої Microsoft.

Джерело інформації: windowscentral