В Мережі з’явилися чутки про спільну презентацію Meizu і Nokia

Завдяки зображенню, що недавно було помічене в соціальному сервісі Weibo, в Мережі активно поширились чутки про спільну презентацію Meizu і Nokia, що відбудеться зовсім скоро. Обидві компанії ніяк не реагують на дану інформацію, тому велика ймовірність що це фейк.

Але якщо включити фантазію і вдивитись на рукостискання на зображенні, згадується класичне промо-зображення Nokia. У підписах до картинки йдеться про віддання данини пошани класиці і про спільну конференцію фінського бренду і Meilan (Blue Charm). Тепер це окремий, але все ж ще залежний підрозділ Meizu, що відповідає за розробку недорогих смартфонів, що виходять в Європі в лінійку Meizu M.

Крім відсутності офіційної реакції про спільну конференцію говорить і логіка. Обидві компанії мають власні лінійки Android-смартфонів, що продаються в багатьох країнах, тому числі і в Китаї. Більш того, зараз вони прямі конкуренти, адже продукти Meizu і Nokia знаходяться в одному ціновому сегменті. Навряд чи мова йде про використання фінами програмної оболонки Flyme на ринку Піднебесної, проти цього свідчить підпис на зображенні, що говорить про якусь данину класиці.

З великою ймовірністю перед нами фантазія якихось фанатів Meizu і Nokia, чомусь мріючих про співпрацю між компаніями.

Чи вірите Ви у можливу співпрацю даних компаній? Поділіться своїми думками в коментарях.