Сатья Наделла пообіцяв нові смартфони від Microsoft

За словами гендиректора Microsoft Сатьї Наделла, компанія все ще планує випускати смартфони. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Marketplace. За словами Сатья Наделла, нові мобільні пристрої Microsoft будуть відрізнятися від того, що ми бачили в попередні роки:

«Ми розробляємо смартфони зараз і інші виробники, на прикладі HP, створюють смартфони на нашій платформі. Ми вирішили зосередитися на особливій специфічній області — менеджменті, безпеки і певної функції, яку ми назвали Continuum і завдяки якій смартфон може перетворюватися в комп’ютер».

Дійсно, у Microsoft вже є смартфони з підтримкою функції Continuum – наприклад, Lumia 950 і Lumia 950. Проблема в тому, що справжніми комп’ютерами вони так і не стали, оскільки вони можуть запускати тільки деякі додатки з магазину Windows. З чуток, Microsoft створює більш універсальний смартфон, який зможе запускати повноцінну версію Windows 10 і працювати з десктопними програмами при підключенні до монітора. Мабуть, Сатья Наделла натякнув на випуск саме такого пристрою.

Джерело інформації: marketplace