Основні нововведення Windows 10 Fall Creators Update, які точно не залишать Вас байдужими

Microsoft анонсувала наступне велике оновлення Windows 10. Анонс відбувся в рамках конференції розробників Build 2017. Віце-президент Microsoft по розробці Windows і пристроїв Террі Майерсон (Terry Myerson) виділив п’ять ключових особливостей оновлення:

  1. Список використаних додатків Timeline;
  2. Можливість почати працювати з програмою на одному пристрої і продовжити на іншому;
  3. Хмарний буфер обміну;
  4. Файли OneDrive за запитом;
  5. Fluent Design для Windows 10.

Timeline — нова функція, яка вдосконалить зону перегляду завантажених програм. Тепер в ній будуть відображатися додатки, які раніше використовувалися на інших пристроях. Це нововведення можна сприймати як машину часу, яка дозволяє повертатися до старіших робочих завдань.

Функція Timeline тісно пов’язана з ще однією новою можливістю — Pick Up Where You Left Off («Продовжіть там, де зупинилися»). Завдяки їй можна почати працювати з додатком на одному пристрої, а продовжити на іншому. Нововведення буде корисно всім, хто часто користується смартфонами або планшетами на iOS і Android.

Microsoft представила і так званий хмарний буфер обміну: він дозволить вибрати файл на комп’ютері і скопіювати його на телефон. Функція також працює з двома вищезгаданими мобільними операційними системами.

З виходом осіннього оновлення компанія спростить доступ до файлів з хмарного сховища OneDrive. Система стане завантажувати тільки ті файли, які потрібні користувачеві, без синхронізації цілої папки. Це дозволить економити місце на диску і час.

Також Microsoft оснастить Windows 10 так званим вільним дизайном — Fluent Design, який раніше був відомий під кодовою назвою Project Neon. Компанія вже почала перекладати на цей дизайн свої додатки. Так вона все далі відходить від вже звичного інтерфейсу Metro.

Джерело інформації: mspoweruser.com