Невдовзі почнеться бета-тестування Android O

У березні минулого року компанія Google представила програму бета-тестування нових версій Android під назвою Android Beta. В рамках цієї ініціативи власники підтримуваних пристроїв серій Nexus і Pixel можуть зареєструвати свої девайси на спеціальному сайті для отримання останніх бета-версій операційної системи Android. В ніч з 4 на 5 травня Google оголосила про завершення бета-тестування Android 7.0 і швидкий початок тестування Android O.

«Дякуємо, що зацікавилися Програмою бета-тестування Android. Бета-тестування Android Nougat завершено. Усі зареєстровані пристрої оновлено до загальнодоступної версії. Якщо у вас ще бета-версія Nougat, ви можете завантажити останній образ усіх оновлень на комп’ютер, а звідти – на пристрій. Дані з пристрою не буде стерто. Ми оновимо цей сайт, коли почнеться Програма бета-тестування Android O.», — йдеться на сайті Google.

Нагадаємо, що Google випустила першу бета-версію Android O для розробників ще в кінці березня, а в середині цього місяця повинна вийти нова збірка. Очікується, що компанія представить її в ході конференції для розробників I/O 2017, яка стартує 17 травня. Ймовірно, що тоді ж Google розповість про нові функції, ще не доступних в першій беті Android O.

Джерело інформації: google