Наступний OnePlus обзаведеться оновленою камерою

Компанія OnePlus володіє досить непоганими смартфонами, що славляться топовими технічними характеристиками та дизайном, проте, по частині камер вони, все ж таки, поступаються більш іменитим конкурентам. Схоже, цього року OnePlus має намір підняти рівень якості своїх пристроїв серед інших виробників. Виробник вже підтвердив використання в OnePlus 5 топового восьмиядерного процесора Snapdragon 835 і оголосив про співпрацю з фахівцями компанії DxO, що займається порівнянням камер. Днями OnePlus опублікувала в Twitter дві фотографії, пропонуючи користувачам вгадати, яка з них зроблена на новий OnePlus 5.

“Можете вгадати, яка фотографія була зроблена за допомогою OnePlus 5?”, – йдеться в повідомленні OnePlus.

Судячи з усього, знімок під номером “2” був таки зроблений на камеру OnePlus 5, адже він виглядає більш яскравим, насиченим і деталізованим. В яких саме умовах і з якими налаштуваннями були зроблені фотографії – не повідомляється.

За наявними даними, OnePlus 5 отримає подвійну 16-мегапіксельну камеру. Як саме будуть працювати два сенсора в новому смартфоні – невідомо. Ймовірно, користувачі зможуть робити знімки з розмитим заднім фоном. Також не виключено, що OnePlus реалізує можливість оптичного зуму, як в iPhone 7 Plus або Xiaomi Mi6.

Очікується, що OnePlus 5 представлять 16 червня.

Джерело інформації: gizmochina