Microsoft продемонструвала роботу Windows 10 на Snapdragon 835

Microsoft в парі з Qualcomm минулого грудня анонсували Windows 10 на ARM, здатну працювати з повноцінними Win32 додатками за рахунок підтримуваної емуляції в процесорах Snapdragon 835. Windows 10 для ARM повинна дебютувати з приходом Windows Redstone 3 (Fall Creators Update) і на конференції Build компанія Microsoft продемонструвала роботу пристрою з мобільним процесором і повноцінною настільною операційною системою.

На 13-хвилинному відео два співробітника Microsoft розповідають про особливості Windows 10 на ARM. Користувачі зможуть працювати зі справжньою Windows 10 з усіма її перевагами, а також запускати не тільки класичні додатки з магазину Windows, але і будь-які інші, знайдені на просторах інтернету. Представник компанії продемонстрував процес встановлення звичайного 7Zip, який ніяким чином не було оптимізовано або змінено.

Теоретично це означає, що створена емуляція дозволить власнику планшета або ноутбука працювати з мільйонами існуючих x86-додатків точно так, як і на комп’ютерах зі звичайними настільними процесорами. Крім того, Windows 10 на ARM підтримує роботу з найрізноманітнішою периферією. На відео співробітники Microsoft показали процес підключення звичайної веб-камери, яка тут же завелася (і навіть не звалила систему в BSOD).