Microsoft показала як має виглядати стильна та функціональна сенсорна миша

Протягом багатьох років Microsoft випускає вельми гідні комп’ютерні аксесуари. На початку травня на спеціальному заході в Нью-Йорку компанія представила своє чергове творіння — бездротову мишу Surface Arc Mouse.

Новинка позиціонується як ідеальний похідний аксесуар для Surface Laptop. Surface Arc Mouse володіє гнучким корпусом і чутливою ​​до дотиків поверхнею, на зразок Magic Mouse від Apple.

Для того щоб активувати мишу, досить просто злегка зігнути її долонею. Підключення до ноутбука здійснюється через Bluetooth 4.0. Після використання мишу потрібно знову вирівняти, і вона вимкнеться. Surface Arc Mouse важить всього 83 грами, тому її дуже зручно брати з собою в дорогу.

Як уже згадувалося, крім двох кнопок, новинка також оснащена сенсорною поверхнею, що дозволяє прокручувати сторінки як зверху вниз, так і з боку в бік. Дві пальчикові батарейки забезпечують до дев’яти місяців роботи миші. Завдяки м’якому вигину аксесуар зручно вкладається в долоню.

Surface Arc Mouse може похвалитися високою швидкістю передачі зображення (до вражаючих 1200 кадрів в секунду), завдяки чому забезпечується плавна робота без підвисань (до 10 тис. точок на дюйм). Швидкість стеження миші становить 762 мм/с.

Придбати новинку можна в магазині Microsoft Store за ціною в $79,99. Доступні три кольорових варіанти на вибір — бургундський, світло-сірий і синій кобальт.