Microsoft показала як ефективніше працювати на планшеті

Microsoft Research, дослідницький підрозділ компанії, часто публікує різні цікаві ідеї та концепції, які можуть спростити або внести розмаїття в повсякденне використання звичних нам ґаджетів або програмного забезпечення. Свіжою розробкою Microsoft Research стали софтверні рішення, що дозволяють одночасно використовувати сенсорний ввід за допомогою пальців і стилуса, що розкриває додаткові можливості при роботі з планшетами або гібридними комп’ютерами на Windows 10.

На відео дослідники показали, як впровадження додаткових кнопок і меню в інтерфейсі Windows дозволить істотно прискорити роботу і зробити управління за допомогою стилуса набагато зручнішим. В одній руці у користувача цифрове перо, яке бере на себе основні завдання, на кшталт анотацій, редагування стилів таблиці, навігації в браузері і так далі, а другою рукою юзер перемикає режими роботи стилуса. Наприклад, за допомогою пера можна виділити якісь частини документа, а натисканням на додаткову кнопку іншою рукою перо почне застосовувати раніше встановлені параметри форматування, відкривати посилання в новій вкладці, змінювати параметри графіків і так далі. Такий сценарій в теорії може істотно спростити роботу і зменшити необхідність в додаткових кліках або навігації по панелях інструментів.

Треба сказати, що продемонстровані можливості є зараз не більше ніж прототипом або концептом. Ніхто не знає, чи реалізує Microsoft таке в Windows 10, але вже зараз виглядає ідея дуже навіть непогано. З огляду на те, як багато уваги Microsoft приділяє сенсорному введенню на Windows 10, було б корисно запровадити в систему трохи передових елементів управління.

Джерело інформації: windowscentral