Microsoft показала новий ультратонкий лептоп з Windows 10 Cloud «на борту»

Сьогодні Microsoft провела презентацію в Нью-Йорку, на якій показала новий ноутбук з Windows 10 Cloud «на борту». Це урізана версія оригінальної «десятки».

Новинка отримала 13,5-дюймовий екран PixelSensor зі співвідношенням сторін 3:2, процесор Intel Core сьомого покоління (від i3 до i7) і 1 ТБ на SSD-накопичувачі. Крім того, ноутбук оснащений тканинною внутрішньою обробкою клавіатури з лазерним гравіюванням і портом USB, DisplayPort, виходом для навушників і кардрідером.

Вбудованого акумулятора вистачає на 14,5 годин перегляду відео і середнього навантаження на процесор. Товщина пристрою склала 14,5 мм. Цей ноутбук тонший і легший MacBook Air, а також на 50% продуктивніший.

Surface Laptop орієнтований на студентів-дизайнерів або абітурієнтів медичних ВНЗ. Він дозволяє працювати з графічними додатками, навіть з використанням 3D-маніпулятора. Є підтримка Microsoft Surface Pen.

Новинка буде випускатися в чотирьох кольорах: платиновому, винно-червоному, кобальтово-синьому, і графітово-золотистому. Ціна лептопа — від $999, старт продажів в США намічений на 15 червня. Є можливість розширити «залізо» і встановити Windows 10 Home або Pro.

Джерело інформації: theverge