Макет ювілейного iPhone показали на фото і відео

Латвійський дизайнер Бенджамін Гескін (Benjamin Geskin), відомий по організації витоків, опублікував через свій аккаунт в Twitter фото і невелике відео з макетом iPhone, який Apple повинна представити восени 2017 року.

Фото і відео демонструють основні особливості дизайну. Зокрема, вони підтверджують скляні панелі ззаду і спереду, сталеву рамку, подвійну вертикальну камеру на задній панелі і відсутність фірмової домашньої кнопки. Звичайно, це поки не справжній працюючий смартфон, але отримати уявлення про його зовнішній вигляд цілком можливо. Втім, Apple може зупинитися і на іншому варіанті дизайну в якості фінального.

Проте, існує версія про незначні зміни в наступних iPhone. За повідомленнями джерел з тайваньських компаній-постачальників, новими смартфонами Apple виявляться не iPhone 8 і iPhone 8 Plus, а iPhone 7s і iPhone 7s Plus. При цьому вони стануть оновленими версіями поточного покоління, iPhone 7 і iPhone 7 Plus, без значних змін дизайну. Головним нововведенням стане процесор A11, а ось чутки про скляний корпус не виправдаються.

З моменту виходу оригінального iPhone в 2007 році Apple випускає наступне покоління раз на рік. З релізом iPhone 3GS в 2009 році у компанії встановилася традиція по парних роках випускати помітне оновлення з наступною цифрою в назві моделі і новим дизайном корпусу, а по непарних — модель з суфіксом “s” в назві і змінами, головним чином стосуються «підкапотних» апаратних і програмних складових.

Виходячи з цієї традиції, поява в 2017 році моделей iPhone 7s і iPhone 7s Plus виглядає логічною. Проте, з огляду на ювілейний реліз і звіти аналітиків про низькі продажі iPhone 7, фахівці схильні очікувати значно поліпшений iPhone 8 вже на майбутній рік, а не в 2018 году.