Макет Samsung Galaxy Note 8 продемонстрували на відео

На просторах Weibo, китайського аналога Twitter, з’явилося цікаве відео, яке показує макет фаблета Galaxy Note 8 надрукованого на 3D-принтері, по якому можна отримати загальне уявлення про дизайн майбутньої новинки. Такі макети зазвичай розсилаються компанією виробникам-партнерам, щоб до релізу смартфона для нього вже були готові чохли та інші аксесуари.

Як можна помітити, велика частина передньої панелі закрита дисплеєм в стилі Galaxy S8 і S8+. На задній панелі розміщена подвійна камера з вертикальною організацією і світлодіодний спалах. Сканера відбитків пальців на корпусі не помітно, що дозволяє сподіватися на його інтеграцію з дисплеєм.

Згідно з більш ранніми чутками, Galaxy Note 8 може стати першим смартфоном Samsung з подвійною камерою. Камера Samsung Galaxy Note 8 отримає 12-мегапіксельний ширококутний модуль і 13-мегапіксельний телефото-модуль, що разом забезпечують 3-кратний оптичний зум. Аналогічну конструкцію ми бачили в iPhone 7 Plus.

Galaxy Note 8 отримає дизайн в стилі Galaxy S8 з зовсім невеликими краями зверху і знизу дисплея без традиційної домашньої кнопки під екраном, а також з виділеною кнопкою для голосового помічника Bixby з лівого боку, поруч з елементами управління гучністю.