Huawei показала своє бачення конкурента MacBook

MateBook, запущений Huawei в минулому році, був сенсорним пристроєм «два-в-одному», але вже тоді багато порівнювали його з Apple MacBook. Тепер, після сьогоднішнього оновлення, MateBook X перестав бути планшетом з клавіатурою, і схожість з MacBook більш явно кидається в очі.

Новий MateBook вийшов тонким, легким, безшумним (вентиляторів немає) і отримав екран 2K зі співвідношенням до корпусу 88% і рамкою всього в 4.4 мм. Huawei застосувала в пристрої технологію охолодження, що широко використовується в аерокосмічній галузі. Незважаючи на свою компактність і тонкий профіль, MateBook X поставляється з лінійкою потужних процесорів 7-го покоління Intel Core i7 або i5.

Huawei також стверджує, що MateBook X — це перший ноутбук з функцією Dolby Atmos Sound System і динаміками, розробленими спільно з Dolby. Розробники також інтегрували датчик відбитків пальців в кнопку живлення, яка буде підтримувати аутентифікацію Windows. MateBook X буде випускатися в трьох кольорах: Prestige Gold, Space Grey і Rose Gold.

Ціни на MateBook X варіюються від €1399 до €1699, новинка почне поставлятися влітку 2017 року.

Джерело інформації: mspoweruser.com