Xiaomi оголосила дату анонса флагмана Mi6

Компанія Xiaomi нарешті опублікувала тизер з датою чергового анонса. Продемонстрована цифра «6» прозоро натякає на нове покоління флагманських смартфонів, Mi6. Презентація талісмана відбудеться вже 19 квітня.

Тизер не містить якоїсь додаткової інформації про пристрій, але сам вигляд цифри може свідчити про використання скла в корпусі смартфона. Це відповідає і недавнім витокам, що демонстрували задню панель новинки в стилі Mi5.

Публікацію тизера доповнили інсайдери, зазначивши, що Xiaomi Mi6 буде позбавлений стандартного аудіороз’єму, залишиться тільки USB Type-C, який можна використовувати для підключення гарнітур. Вони ж додали, що затримка релізу пов’язана якраз з процесором Snapdragon 835, який зараз в дефіциті.

Відмова від порту 3,5 мм може бути обумовлена вологозахищеністю корпусу Mi6. Ця особливість стає невід’ємною для кожного сучасного флагмана, і Xiaomi не буде відставати від LG, Samsung і Apple. На завершення нагадаємо, що крім звичайної версії планується і вихід Plus-варіанту. Ціни всіх версій сьогодні також просочилися в Мережу.