Windows 10 Creators Update можна буде встановити вже в цю середу

11 квітня стартує офіційне оновлення підтримуваних комп’ютерів до Windows 10 Creators Update, яке приносить десяток великих змін в настільну операційну систему від Microsoft. Однак, найбільш нетерплячі користувачі зможуть оновитися вже 5 квітня через інструмент Update Assistant, правда, зробити це доведеться вручну: запустити програму і перевірити наявність новішої. До речі, власники смартфонів на Windows Phone оновляться до свіжої версії ОС 25 квітня.

Якщо ви є учасником програми Windows Insider Program, можете скачати з сайту Microsoft ISO-файл з образом Windows 10 build 15063, який по суті є RTM-версією Windows 10 Creators Update. Як правило, вона нічим не відрізняється від фінальної версії системи.

У Windows 10 Creator Update були перероблені налаштування конфіденційності при встановленні системи з можливістю обмеження доступу системи до ряду персональних даних. Істотно змінився “Захисник Windows”, крім того, користувачі відтепер можуть відстрочити час встановлення оновлення до 30 днів або призначити робочі години, під час яких завантаження оновлень небажане. Починаючи з наступних версій Windows 10, розмір оновлень стане на 35% меншим завдяки заміщенню змінених файлів без повного перевстановлення системи.

Джерело інформації: windows