Samsung Galaxy S8+ показав прекрасні результати в тестуванні автономності

З приводу Samsung Galaxy S8+ вже зараз чимало захоплень. Адже це — просто неймовірний телефон з футуристичним дизайном, чудовою камерою і високою продуктивністю. Все це добре, але користувачам цікаво також, чи часто доведеться заряджати акумулятор новинки. І відповідь на це питання вже отримано в ході тестування девайса.

В даному тестуванні розглядалася версія на базі чіпсета Exynos 8895. Модель з Snapdragon 835, ймовірно, протестують в майбутньому. Широкий яскравий екран і продуктивне апаратне забезпечення — те, що не тільки призводить користувачів в захват, а й споживає чимало енергії, вимагаючи частіше заряджати батарею смартфона. Тестування було проведено ресурсом phonearena.com, який виставив девайсам певні оцінки за цим показником.

На радість користувачів, на яких вже справив враження безрамковий дизайн смартфона, новинка чудово пройшла цей тест. Перше місце їй зайняти не вдалося, але більшість сучасних флагманських смартфонів Galaxy S8+ все ж перевершив. Слід зазначити, що в процесі тестування використовувалася встановлена за замовчуванням роздільна здатність Full HD+ (1080x 2220пікселів).

Батареї Galaxy S8+ вдалося пропрацювати без підзарядки протягом восьми годин. І це – відмінний результат! Для порівняння — у Galaxy S7 Edge цей показник становить 7 годині 18 хвилин. І на цьому прикладі стає очевидним, що Samsung добре попрацювала над вдосконаленням свого нового телефону.

Galaxy S8+ в тесті батареї перевершує також і ряд інших смартфонів — Apple iPhone 7 (7 годин 46 хвилин), Samsung Galaxy S7 (6 годин 37 хвилин), Google Pixel XL (7 годин 19 хвилин), OnePlus 3T ( 5 годин 41 хвилина), Huawei P10 (7 годин 42 хвилини). Але є і такий смартфон, якому новинка в тесті акумулятора поступається. Йдеться про Apple iPhone 7 Plus з чудовим показником 9 годині 5 хвилин.

Ємність батареї Galaxy S8 + становить 3500 мАг і, на перший погляд, може здатися недостатньою для такого великого і продуктивного смартфона. Але компанії Samsung вдалося забезпечити тривалу роботу девайсу без перезарядки.

Показника Galaxy S8+ досить для того, щоб не заряджати його протягом дня. І цього, швидше за все, не доведеться робити навіть більшості активних користувачів. Втім, на сьогоднішній день мова йде тільки про один тест, який хоча і дає певне уявлення про технічні можливості Galaxy S8+, але не враховує всі особливості реального використання девайса, які стануть в повній мірі зрозумілі тільки тоді, коли нові смартфони стануть масовими і з’явиться враження користувачів про свій досвід роботи з ними.