Microsoft представила першу тестову збірку з циклу Redstone 3

Незважаючи на те, що нова Windows 10 Creators Update ще не отримала глобального поширення і доступна тільки для ручного завантаження, Microsoft вже встигла здивувати учасників тестової програми. Компанія розмістила першу попередню збірку з циклу Redstone 3 в каналі «Раннього доступу».

Нагадаємо, що Redstone 3 — це наступне глобальне оновлення Windows 10, реліз якого планується на осінь 2017 року. Передбачається, що це оновлення за своїми масштабами перевершить весняний Creators Update. У нього буде входити навіть оновлений дизайн (Project NEON), про який зараз не так вже й багато достовірної інформації. Також досить важливим нововведенням стане емуляція додатків на архітектурі x86 (для процесорів Qualcomm ARM).

Так, в першій тестовій збірці з циклу Redstone 3 немає ніяких фундаментальних нововведень типу нового дизайну і т.п., але вона вже відрізняється від Creators Update в областях, призначених розробникам. Також змінено дизайн деяких кнопок в «Провіднику» і виправлено кілька несуттєвих багів.