Голосові дзвінки в Google Duo тепер доступні по всьому світу

У минулому році разом з месенджером Allo компанія Google представила сервіс для відеоконференцій Duo. Лише через тиждень після виходу він очолив рейтинг найбільш популярних безкоштовних додатків Google Play. Проте, не дивлячись на таку затребуваність, користувачі скаржилися на досить обмежені можливості Duo, через що сервіс почав стрімко втрачати аудиторію.

В кінці минулого місяця розробники випустили апдейт, завдяки якому в додатку запрацювала функція голосових дзвінків, проте до цього моменту вона була доступна лише в Бразилії. Тепер же, після закінчення тестування, можливість голосового зв’язку через сервіс з’явилася по всьому світу.

З виходом версії Google Duo 9.1.1516 у верхній частині додатка з’явився перемикач між режимами відео та голосового повідомлення. При здійсненні аудіовиклику співрозмовник зможе побачити фото абонента.

Оновлення також принесло покращений інтерфейс і виправлення помилок. Очікується, що нова функція дозволить реабілітуватися сервісу, знову викликавши інтерес аудиторії.

Джерело інформації: androidpolice