Apple відмічає феноменальний попит на AirPods

Повсюдний дефіцит навушників AirPods, на всіх ринках без винятку, є наслідком шаленого попиту, який Apple відмічає протягом останніх п’яти місяців. Про це повідомляє CNET з посиланням на поінформовані джерела, знайомі з ситуацією.

Як відзначають співрозмовники видання, Apple працює в поті чола, щоб забезпечити кожного споживача власною парою навушників. Кожен збій на виробничій лінії призводить до повторного переналаштування устаткування і відсуває день, коли дефіцит товару міг би себе вичерпати.

Незважаючи на шеститижневий термін, в який Apple обіцяє доставити навушники, багато покупців відзначають, що на ділі все виявляється куди менш страшно. Довгоочікувана посилка з аксесуаром, як правило, приходить не пізніше трьох-чотирьох тижнів з моменту оформлення замовлення.

Невеликий лайфхак: якщо ви маєте можливість відвідати один з магазинів Apple Store, наполегливо рекомендуємо зробити це. У всякому разі, запевняють співрозмовники CNET, в першу чергу Apple постачає навушниками саме фірмовий роздріб, відправляючи надлишки онлайн-покупцям.