Як операційна система iOS 10.3 працює на старих iPhone

Багато наших читачів не встановлюють нову версію iOS до тих пір, поки інші не висловляться щодо того, як операційна система працює на старих iPhone. Найчастіше їх хвилює час автономної роботи: і тепер порівняти цей показник у iOS 10.2.1 і iOS 10.3 можна для iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6 і iPhone 6s.

Зробити це зголосився блогер iAppleBytes. Він порівняв, як змінився час автономної роботи після встановлення на перераховані вище пристрої iOS 10.3. Отримані результати він продемонстрував у вигляді бенчмарка Geekbench.

Виявилося, що смартфони стали «тримати» заряд гірше, ніж зі встановленою iOS 10.2.1 на борту. В цілому відмінність невелика — від 20 секунд у iPhone 6s до чотирьох хвилин для iPhone 5s. За фактом час автономної роботи може виявитися ще меншим, але тут все залежить від інтенсивності використання смартфона.

Хоча показники акумулятора погіршилися в iOS 10.3, користувачі продовжують відзначати плавність роботи пристроїв і підвищення швидкості відгуку завдяки новій файловій системі APFS.