У бета-версії Nova Launcher з’явилася функція динамічних значків

Вийшло нове оновлення для бета-версії популярного додатка Nova Launcher, яке додає цікаву і дуже корисну функцію, звану динамічними значками. Вони замінюють стандартні піктограми сповіщень, які відображаються в правій частині іконки кожної програми, і повідомляють вам кількість пропущених дзвінків, повідомлень і т.д.

За словами розробників Nova Launcher, ці цифри часто можуть вводити в оману через обмеження API. Динамічні значки мають інший підхід, оскільки вони фокусуються на зображеннях, а не на числах. Наприклад, вони можуть отримувати контактні зображення з додатків для обміну повідомленнями, щоб ви могли бачити, хто надіслав вам повідомлення в Messenger, Gmail або будь-який інший додаток.

Якщо в папці є кілька додатків, нова функція покаже вам значки додатків з повідомленнями, а не тільки числові значення, що насправді не говорить багато про що. Динамічні значки пропонують набагато більш релевантну інформацію в порівнянні зі стандартною кількістю повідомлень і, безумовно, будуть вітатися з розпростертими обіймами більшістю користувачів Nova Launcher.