Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8+ вперше порівняли на фото

Сайт Slashleaks опублікував фотографії Galaxy S8 і Galaxy S8+, отримані від виробника захисних плівок для екранів. На одному зі знімків ми вперше можемо спостерігати ці смартфони поруч один з одним, що дозволяє нам скласти враження про співвідношення їх розмірів.

На інших фотографіях можна розгледіти, що на передній частині смартфона розміщені два сканера райдужної оболонки ока, фронтальна камера, сенсори освітлення і приближення, а також світлодіодний індикатор зарядки і повідомлень. У нижній частині смартфона можна побачити моно динамік, порт USB Type-C і 3,5-міліметровий вихід для навушників.

Згідно з більш ранніми витоками, Samsung Galaxy S8 вийде в двох версіях – з 5,8-дюймовим і 6,2-дюймовим дисплеєм. Обидва AMOLED-дисплея будуть вигнутими, отримають співвідношення сторін 18,5:9 і роздільну здатність Quad HD (2560×1440 пікселів) і зможуть розпізнавати силу натискання на зразок функції 3D Touch у iPhone 7. Фірмова домашня кнопка зі сканером відбитків пальців, що стала однією з відмінних рис лінійки Galaxy, усунена з лицьової панелі і переміщена на задню поверхню.

Анонс Galaxy S8 і Galaxy S8+ відбудеться 29 березня в Нью-Йорку, а в продажу ці смартфони, за останніми неофіційними даними, з’являться з місячною затримкою — 28 квітня.

Джерело інформації: Slashleaks