Qualcomm поділилась планами щодо використання процесора Snapdragon 835 на Windows 10

В кінці минулого року Microsoft оголосила, що повноцінна версія операційної системи Windows 10 отримає підтримку мобільних ARM-процесорів. Першим партнером редмондскої корпорації стала Qualcomm, а комп’ютери на базі Snapdragon 835 з’являться в продажу вже в цьому році. Як стало відомо, Qualcomm вже співпрацює з великими виробниками персональних комп’ютерів для випуску перших ARM-рішень з Windows 10.

Проте, велика кількість користувачів все ще пам’ятає попередній досвід роботи Microsoft з ARM-процесорами, коли пристрої на Windows RT залишилися без додатків і підтримки. Кіт Крессін, старший віце-президент з управління продукцією Qualcomm Technologies, пообіцяв, що історія з Windows RT не повториться.

«Перед нами стоїть мета зробити те, що заслуговує на довіру, щоб показати людям, чому це відрізняється від Windows RT. Показати, що це не інша версія Windows 10 », — заявив Кіт Крессін.

За його словами, не варто очікувати, що комп’ютери на Snapdragon 835 будуть доступними, але й дорогими їх не можна буде назвати. Ціни будуть залежати від виробників і модифікацій комп’ютерів. Одними з перших компаній, що виявили інтерес до даної затії, стали Dell і HP.

Найважливіше, що комп’ютери на процесорах Qualcomm будуть повністю сумісними з усіма доступними для Windows 10 додатками. Це стало можливим завдяки новому емулятору, розробленому співпрацею Microsoft і Qualcomm.

«Там немає нічого, що не дозволило б зробити це з апаратної точки зору. Я просто думаю, що це функція, яка з’явиться з часом», — відповів Кіт Крессін на питання про підтримку віртуальної реальності на комп’ютерах з процесорами Qualcomm.

Про терміни появи перших комп’ютерів на базі процесорів Qualcomm досі нічого невідомо.

Джерело інформації: PCWorld