Оновлення приносить в месенджер Telegram голосові дзвінки

Розробники популярного месенджера Telegram оголосили про запуск довгоочікуваної можливості — голосових дзвінків. Тестування нової функції проводилося пару тижнів, а тепер вона доступна в оновленні Telegram 3.18 для Android та iOS. На даний момент голосові дзвінки доступні для користувачів в Західній Європі, поширення на решту світу планується вже найближчим часом.

Дзвінки отримали наскрізне шифрування. Для них використовується однорангове з’єднання, якщо воно неможливе, то Telegram задіє найближчий до користувача сервер. Розробники обіцяють дуже високу швидкість і відзначають наявність розподіленої по світу інфраструктури. Користувач зможе налаштувати від кого будуть прийматися дзвінки, блокувати небажані або взагалі вимкнути цю функцію.

При цьому групових дзвінків поки немає і малоймовірною залишається їх поява у фінальній версії. Як і у випадку з повідомленнями, для дзвінків досить знати ім’я користувача, а номер телефону необов’язковий.

Цікаво, що крім голосових дзвінків в Telegram 3.18 також з’явилася можливість прямого контролю якості відправленого відео.

Оновлений Telegram для Android та iOS доступний для безкоштовного завантаження в Google Play і App Store.

Завантажити з Google Play Завантажити з AppStore