Нове бачення екрану блокування в ґаджетах Apple

Розробники компанії Apple ґрунтовно змінили екран блокування у iOS 10. Незважаючи на це багато користувачів вважають, що купертинівцям потрібно піти ще далі і зробити «локскрін» ще більш функціональним. Своє бачення зручного екрану блокування в iOS запропонував американський блогер Метт Бірчлер.Автор концепту пропонує більш раціонально використовувати вільний простір на екрані блокування. Зокрема, розмістити зліва від годинника погодний інформер, а під ними збирати різні повідомлення. Причому останні Бірчлер пропонує групувати не по часу, а по типу.

Крім цього самі повідомлення повинні стати більш «розумними». Автор концепту пропонує впровадити в iOS спеціальний механізм фільтрації повідомлення, який буде враховувати час доби, місце розташування користувача і т.д. Таким чином, на екрані блокування першими завжди будуть стояти важливі повідомлення.

Також на екрані блокування повинно знайтися місце для іконки додатків. З їх допомогою користувачі зможуть взаємодіяти з вибраними програмами за допомогою 3D-Touch.