Microsoft офіційно назвала дату початку розсилання Windows 10 Creators Update

Отже, друзі, Microsoft назвала офіційну дату початку розсилання третього великого оновлення для Windows 10 під назвою Creators Update. Як і передбачалося раніше, нова версія Windows 10 буде доступна вже 11 квітня цього року.

Майже дев’ять місяців Microsoft активно розробляла Creators Update. Вперше оновлення анонсували в жовтні 2016 року, поряд з анонсом Surface Studio. Потім слідував довгий процес розробки, який складався з десятків білдів, тонн багів, кількох Bug Bash і тисяч годин тестування.

Ми спроектували Windows 10 з метою пробудити творче начало в кожному з нас. Це означає, що кожен може мріяти про щось більше, будь то створення власного бізнесу, опрацювання плану уроку, винахід нового продукту, розробка ігор або стрімінг, навіть побудова цілого нового світу в Minecraft або змішаній реальності. Ми хочемо, щоб ОС Windows стала тим майданчиком, де вам подобається творити і грати, адже там є інструменти, які допоможуть вам залишити свій слід в цьому світі.

Фінальним складанням стане білд 15063, який з’явився у вигляді ISO-файлів, а також був доступний через Update Assistant (обидва методи оновлення вже не працюють). Спочатку Microsoft оновить комп’ютери, а потім смартфони. Навіть на Surface Hub і HoloLens вийде Windows 10 Creators Update.

Не забувайте, що старт розсилання 11 квітня ще не означає, що ваш комп’ютер буде оновлено саме в цей день. Через те, що оновлення розсилається хвилями, можливі затримки в кілька днів або тижнів. Але Microsoft надасть всім бажаючим офіційні ISO-файли, так що ви зможете вручну оновити свій комп’ютер або виконати чисте встановлення Windows 10 Creators Update.

Всім забудькуватим радимо відзначити собі в календарі 11 квітня 2017 року.