Кількість реклами у Windows 10 знову збільшується

Користувачі стали помічати, що в попередніх збірках Windows 10 Creators Update компанія Microsoft почала рекламувати Office 365 безпосередньо в Провіднику. Як це працює — Ви відкриваєте програму «Провідник» і у вас зверху висить банер, що пропонує отримати за певну суму грошей підписку на Office 365 і 1 Тб в OneDrive. Ось прям те, що все життя мріяв побачити на домашній сторінці Провідника. Більш того, навіть, якщо у вас є підписка на Office 365, банер все одно з’явиться. Таким чином Microsoft продовжує збільшувати кількість реклами в Windows 10, яка ретельно маскується під нешкідливу і ненав’язливу. Радості це додає мало.

На щастя, є спосіб “випиляти” докучливий банер з «Провідника». Зробити це можна в кілька кліків:

  1. Відкрийте той самий «Провідник» і перейдіть на вкладку «Вид». Натисніть «Параметри».
  2. Знову знайдіть вкладку «Вид» і в нижній частині вікна перегорніть до пункту «Показувати повідомлення постачальника синхронізації». Зніміть галочку і застосуйте зміни.
  3. Після цього банери більше не повинні з’являтися.

Варто зазначити, що пункт відображення повідомлень постачальника синхронізації присутній не тільки в Creators Update, а й Anniversary Update, так що ви можете відключити його як на машинах з попередніми збірками, так і на звичайних комп’ютерах з релізною версією Windows 10.

Дуже сумно дивитися, як Microsoft топить свою операційну систему своїми ж сервісами. Ще більш прикро, що можна написати мільйони гнівних статей або коментарів, але Microsoft буде наполегливо робити те, що вважає за потрібне, навіть якщо самим далеким користувачам очевидно, що подібна практика є неправильною. І ось ці всі програми попередньої оцінки, пафосні заяви про те, що «інсайдери допомагають нам створювати кращу в світі операційну систему» ​​або «ваші відгуки нам дуже важливі», нікому дійсно не потрібні.

Джерело інформації: Thurrott